Linda Casa Em Condominio
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Linda Casa Em Condominio διαθέτει ιδιωτική πισίνα για χαλάρωση. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Σάο Πάολο Βιρακόπος που βρίσκεται περίπου 110 χλμ. απόσταση από τη Linda Casa Em Condominio.
Βίλα απέχει 75 χλμ. από την πόλη Ibiúna.
Αυτή η βίλα 6 υπνοδωματίων διαθέτει τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και ρύθμιση κλιματισμού καθώς και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Το κατάλυμα επίσης διαθέτει 6 μπάνια.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Βιρακόπος Αεροδρόμιο110 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Linda Casa Em Condominio;
Οι πελάτες της η Linda Casa Em Condominio μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Linda Casa Em Condominio;
Οι τιμές σε η Linda Casa Em Condominio κυμαίνονται από 161$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Linda Casa Em Condominio;
Οι πελάτες της η Linda Casa Em Condominio είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.